Enerji Yönetimi ve İzleme Enerji Yönetim Birimi Kurulumu

  • Veri görselleştirme ve raporlama için giriş serisi güç izleme yazılımı.
  • PowerLogic® PowerView™ kolay kullanımlı, ideal olarak küçük sistem uygulamalarına uygun, başlangıç seviyesinde bir güç yönetimi çözümüdür. Bu yazılım şebekedeki uyumlu PowerLogic cihazlarını sorgular, sistem yapılandırmasını basitleştirir. Bağlantı ve veri log’larının tutulması fabrikada belirlenmiş zamanlarda otomatik olarak başlar, bu ayarlar kullanıcı tarafından kolaylıkla değiştirilebilir.
0531 783 36 76 ya da BİZE ULAŞIN

Enerji Yönetimi ve İzleme

Enerji İzleme ve Yönetim Birimi

Enerji Yöneticisi

PowerView, kullanıcıların bir şebekedeki gerçek zamanlı güç durumlarını izlemesini ve kilit dağıtım noktalarındaki elektrik ekipmanlarını ve kurulumlarını uzaktan izleyebilmesini sağlar. Kaydedilen değerler enerji kaybını, kullanılmayan kapasiteyi ve tüketim trendlerini ortaya çıkartır.

Rapor Oluşturma Aracında bulunan kullanım zamanı konfigürasyonları, kullanıcının belirli faturalandırma gereksinimleriyle zaman aralıkları için enerji ve talep değerlerini içeren raporlar oluşturabilmesini sağlar.

Güç maliyetleri departmanlara veya proseslere atanabilir. Oluşturulan raporlar kolay veri erişimi ve özel raporlamalar için Microsoft Excel'e aktarılabilir. PowerView uygun maliyetli bir güç izleme çözümü ve kapsamlı bir akıllı enerji stratejisine giden yolda ilk adımdır.

PowerView şu cihazlarla uyumludur: PM9C, PM210, PM500, ION6200, PM710, PM750, PM810, PM820 ve PM850 ölçüm cihazları, Micrologic P ve Micrologic H açtırma üniteleri ve TORO MC cihazları.

PowerView™ geniş bir yelpazede işlevler sağlar:

Uyumlu cihazlardan otomatik veri alma

Microsoft MSDE veri deposu

Veritabanı yedekleme/geri yükleme yönetimi

Microsoft Excel'e tablo halinde geçmiş verileri

Geçmiş trend belirleme

Raporlama

Aralıklı PC tabanlı geçmiş verileri kaydetme

TCP/IP, seri haberleşme

Tanımlı ölçüm cihazı dahili veri kaydı alma

Faydalar

Hiçbir şey kaçırmadığınızdan emin olun.PowerLogic PowerView yazılımı şu konularda yardımcı olur: Güç maliyetlerini azaltır, elektrik tesisatınızın çalışmasını optimum hale getirerek tesisinizin verimliliğini artırır

Uygulamalar

Güç tüketimi izleme

Maliyet bölüştürme ve alt faturalandırma

Elektrik tesisatını uzaktan izleme

Yük çalışmaları ve devre optimizasyonu

Harmonik izleme (THD)

Önleyici bakım

Ekipman izleme.

TOP